Cool!
GİRİŞ YAP

WOL , her gün yaşam alanınızda karşılaştığınız ahşap kaplamayı, deri ile birleştirerek daha önce deneyimlemediğiniz bir şekilde size sunuyor. Ahşabın sertliği ve derinin yumuşaklığını tam ortada buluşturan WOL'un, hem kendi kendini taşıyabilen ve dayanıklı , bir o kadar da esnek ve hareketli yapıdaki ürünleri tek tek tasarımcısı tarafından elde üretiliyor.

Kullanılan ahşabın ve derinin dokusu, doğadan izler taşır. Bu sebeple her bir WOL eşsiz bir dokuya sahiptir ve tamamen doğaldır. YAŞAR ve YAŞLANIR...

Bir WOL'un yaşamı en iyi kalite ahşap kaplamaların ve derilerin seçilmesitle başlar. İki malzemenin de yüzeyleri iyice temizlendikten sonra , derinin dikişleri atılır. Artık yapıştırılmaya hazırdır. İki malzeme birbirine güçlü bir şekilde yapıştırılıp elde kesilir. Ahşabın doku hissi kaybolmayacak kadar zımparalanır ve özel yağ ile iyice yağlanır. Derinin açıkta kalan yüzeyleri sert bir fırça ile fırçalanıp kabartılır ve koruyucu spreyle canlandırılıp son haline getirilir. Delikler açıldıktan sonra bağcıkları kesilir ve yerlerine takılır. Son işlem olarak , üzerlerine WOL damgası basılır ve ambalajlanır. Bütün bu süreçler tasarımcı tarafından tek tek elde uygulanır.

 


Gözlük Kılıfı - Hari & Rosewood
Tütün Kesesi - Scarlet & Rosewood
Tütün Kesesi - Hari & Rosewood
Seyahat Cüzdanı - Hari & Bamboo
Seyahat Cüzdanı - Blake & Bamboo
Gözlük Kılıfı - Blake & Rosewood
Seyahat Cüzdanı - Scarlet & Rosewood
Gözlük Kılıfı - Scarlet & Rosewood
Defter - Scarlet & Bamboo
Tütün Kesesi - Scarlet & Bamboo
Tütün Kesesi - Blake & Rosewood
Gözlük Kılıfı - Blake & Bamboo
Tütün Kesesi - Hari & Bamboo
Seyahat Cüzdanı - Scarlet & Bamboo
Defter - Scarlet & Rosewood
Defter - Hari & Rosewood
Gözlük Kılıfı - Scarlet & Bamboo
Defter - Blake & Bamboo
Seyahat Cüzdanı - Hari & Rosewood
Gözlük Kılıfı - Hari & Bamboo
Tütün Kesesi - Blake & Bamboo
Seyahat Cüzdanı - Blake & Rosewood
Defter - Hari & Bamboo
Defter - Blake & Rosewood